Skip to main content

Drodzy Uczestnicy 12 Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL,

dziękujemy Wam za Wasze zaufanie i chęć uczestnictwa  w tym wyjątkowym wydarzeniu na mapie polskich konferencji telekomunikacyjnych. Niespodziewanie zostaliśmy zaskoczeni zgłoszeniami zachorowań na COVID-19 wśród prezenterów i panelistów oraz organizatorów. Ponadto, z tego samego powodu, z udziału w 12. Fortelu wycofała się też część zgłoszonych uczestników. Okoliczności te zburzyły konstrukcję programową i organizacyjną  tegorocznego Fortelu, co w konsekwencji doprowadziłoby do obniżenia wartości merytorycznej przygotowanego przekazu.

Szacunek dla Was i troska o utrzymanie wysokiego poziomu Fortela nie pozwala nam zaoferować pogorszonej oferty. W tej sytuacji postanowiliśmy przenieść nasze Forum na wrzesień 2023 r., konkretnie na termin 10 do 13.09.2023 r. zachowując Mazury jako region, który w końcówce lata będzie atrakcyjny dla tego wydarzenia. Aktualnie negocjujemy oferty z wybranymi hotelami. Wasze akredytacje i rezerwacje pokoi zachowują swoją ważność także w przypadku wzrostu cen. Jednak na życzenie niezwłocznie zwrócimy dokonane przez Was wpłaty.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapewniamy, że czas, który pozostał do wydarzenia zainwestujemy w modernizację samej formuły jak i w stworzenie unikatowej agendy nadając tym samym nową jakość konferencjom FORTEL. Zapraszamy Was do uczestnictwa we wrześniowej edycji oraz śledzenia naszej strony, newslettera i mediów społecznościowych.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Zespół Organizacyjny FORTEL’2023

Skip to content