Skip to main content

12. FORUM FORTEL

Zarejestruj się na forum

Ogólnopolskie Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL stanowi neutralną platformę do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat kolejnych etapów rozwoju rynku telekomunikacyjnego oraz nowych technologii w Polsce i na świecie. Kapituła FORTELA honoruje co roku wybitne osiągnięcia na niwie medialnej przyznając ich autorom tytuł Mocarza Kabla Polskiego.

Zapraszamy na 12. Edycję Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych Fortel w dniach 10 – 13 września 2023 r. w  Starych Jabłonkach k/Ostródy, w Hotelu Anders****.

Świat się zmienia, my się zmieniamy. Po 11. Edycjach czas na zmiany w Forum Fortel. O telekomunikacji wiemy już prawie wszystko. Ale to prawie zawsze będzie przed nami, zatem to co się nie zmieni w Fortelu, to ręka na pulsie tych zmian. Jak zawsze zaproponujemy Wam aktualne i ważne dla branży tematy, których zestaw właśnie finalizujemy w Agendzie.

Pierwsza zmiana to termin, rezygnujemy z zimnego marca na korzyść końcówki lata, a więc 10-12 września. Oczywiście atrakcyjne miejsce i okolica. W tym roku Mazury, Stare Jabłonki k/Ostródy, rzut beretem do Kanału Elbląskiego prosto z przystani Hotelu Anders****.

Druga zmiana to formuła: *nowe tematy w agendzie: inwestycje na styku z telekomunikacją, *wypoczynek: także z osobą towarzyszącą, dla której przygotowujemy odrębny program *Akademia Biznesu – nieruchomości, giełda, dochód pasywny – treści skrojone na racjonalne inwestowanie.

Debata polityczna
„Jaka będzie przyszłość Polski Cyfrowej?” z udziałem polityków głównych partii politycznych, także o tym jak widzą oni przedsiębiorców w swoich programach wyborczych, czy dostrzegają problemy przeszkadzające szybszemu rozwojowi MŚP, którzy tworzą blisko połowę polskiego PKB. Formuła: prezentacja i dyskusja z udziałem uczestników Fortela.

Akademia Biznesu
Rozwój i inwestycje wewnątrz branży telekomunikacyjnej, jak i poza nią. Jak skutecznie inwestować w rozwój biznesu i zwiększać jego rentowność oraz wartość rynkową? Jak dywersyfikować inwestycje i mieć kontrolę nad swoim kapitałem. Nasi eksperci podzielą się z Tobą wiedzą na temat nowoczesnych inwestycji. Doradzą w co warto lokować swoje pieniądze, jakich użyć narzędzi i jakich błędów unikać.

FORTEL fun
Oferta Hotelu Anders to 12 ha parku leśnego w którym on się mieści, z przystanią, kortem, boiskami, strefą wellness i SPA, chatami mazurskimi, klubem i kręgielnią. Dodajemy do tego AQUA FUN sprzętem wodnym na jeziorze Szeląg Mały, rejs statkiem wycieczkowym przez Kanał Ostródzki, i Wieczór Grillowy. Także nasi Partnerzy przygotowali dla Ciebie tematyczne strefy rozrywki.

Program towarzyszący

Na 12. Fortel możesz przyjechać z osobą towarzyszącą. W czasie gdy będziesz aktywnie uczestniczył w sesji programowej my zaoferujemy tej grupie Uczestników  dodatkowe atrakcje zarówno hotelowe (np. Welness i SPA) jak również te, jakie oferuje jego mazurskie otoczenie.

Więcej? Przyjedź z grupą przyjaciół, rodziną – Hotel oferuje 4-osobowe, komfortowe  Chaty Mazurskie z salonikiem, 2 sypialniami i łazienką, hotelową i zewnętrzna strefą zabaw dla dzieci wraz z opieką nad nimi.

Nowa formuła FORTEL12 to rozwój, technologie, inwestycje, ale również doskonała rozrywka.

Tradycyjnie na Gali Kablowej przedstawimy laureatów tytułu Mocarza Kabla Polskiego oraz Gminy Inwestycji Telekomunikacyjnych.

Skip to content