Skip to main content

12. FORUM FORTEL

Zarejestruj się na forum

Ogólnopolskie Forum Operatorów Telekomunikacyjnych FORTEL stanowi neutralną platformę do wymiany doświadczeń oraz dyskusji na temat kolejnych etapów rozwoju rynku telekomunikacyjnego oraz nowych technologii w Polsce i na świecie. Kapituła FORTELA honoruje co roku wybitne osiągnięcia na niwie medialnej przyznając ich autorom tytuł Mocarza Kabla Polskiego.

 

Zapraszamy na 12. Edycję Ogólnopolskiego Forum Operatorów Telekomunikacyjnych Fortel w dniach 10 – 13 września 2023 r. w  Starych Jabłonkach k/Ostródy, w Hotelu Anders****.

Jeszcze raz wracamy z naszym Forum na Mazury, tym razem pod koniec lata. Po ubiegłorocznej edycji wiemy, że przyjęta wtedy formuła zyskała akceptację. Poza prezentacjami oczekujemy czasu na kameralne spotkania, czasu w odpowiednim wymiarze i nie w pośpiechu przerw między panelami. Stąd podobnie jak w roku ubiegłym zapraszamy Was już w niedzielę 10 września. Rejestrację w hotelu i na Forum rozpoczniemy w tym dniu od godziny 15:00, natomiast część programową w poniedziałkowe popołudnie 11 września. Czas obecny nie jest łatwy dla nas więc wspólnie powinniśmy znaleźć odpowiedzi na pytania jak działać w tych trudnych czasach. Mówimy odpowiedzi, bowiem jednej chyba nie ma. Zatem stawiamy sobie jako cel 12. Forum znalezienie odpowiedzi przynajmniej na niektóre z nich.

Dzisiaj formułujemy je tak:

  • czy, a jeśli tak, to jakie zmiany zaszły w oczekiwaniach odbiorców naszych usług,
  • jak w 2023 dalej rozwijać firmę, jakie nowe działania podejmować,
  • jaki wpływ na naszą branżę ma konkurencja i postępujący rozwój alternatywnych form dostępu do kontentu, dodajmy że także poprzez nasze sieci,
  • co niosą za sobą dość liczne zmiany w prawie, zwłaszcza w aktualnie tworzonym prawie telekomunikacyjnym,
  • jak mali i średni operatorzy mogą włączyć się do realizacji kolejnego etapu programu POPC i jakie warunki przetargowe mogą nam w tym pomóc,

Tradycyjnie na Gali Kablowej przedstawimy laureatów tytułu Mocarza Kabla Polskiego oraz Gminy Inwestycji Telekomunikacyjnych.

Skip to content