Skip to main content

Wigilia kablowa

Pomysł spotkań Wigilii Kablowych zrodził się jeszcze za czasów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Operatorów Sieci TV Kablowej. Odbywały się one początkowo w wąskim gronie w Skrzynce pod Poznaniem, w niewielkim obiekcie Lasów Państwowych. W 2005 r. Andrzej Ostrowski zaproponował przeniesienie jej do nowo otwartego obiektu Puchaczówka w Siennej koło Stronia Śląskiego, w samym centrum Masywu Śnieżnika.

O wigilii kablowej

  1. Wigilia kablowa- Prezentacja
  2. Oferta

Do pobrania

  1. Prezentacja

Formularz zgłoszeniowy

  1. PDF
  2. Word

Od tej pory, z zachowaniem utrwalonego już ceremoniału, spotykają się tam „kablarze”. Oczywiście określenie to ma charakter raczej historyczny bo dzisiaj to operatorzy telekomunikacyjni. Nie sami, bowiem stałymi Gośćmi są przedstawiciele nadawców, dostawców kontentu, techniki i technologii, bowiem spotkanie ma charakter otwarty dla całej branży. Patronują mu organizacje branżowe, PIKE, PIKSEL, Mediakom i Protelko.

Formuła spotkania jest niezmienna od pierwszego spotkania. Wieczór powitalny w Restauracji Puchaczówka, drugi dzień to czas na lokalne atrakcje i spotkania z wieczornym, uroczystym finałem wigilijnego spotkania.  Jeśli nie znasz obiektu to zaglądnij na https://www.facebook.com/puchaczowka  gdzie znajdziesz wszystkie aktualne informacje lub https://puchaczowka.pl.

Skip to content