Skip to main content

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt po raz 14. serdecznie zaprościć Was na spotkanie wigilijne

Wigilia Kablowa’2019

które odbędzie się w dniach od 4 (środa) do 6 grudnia (piątek) 2019 r, w Siennej k/Stronia Śląskiego w obiekcie Puchaczówka. Rok, który będziemy współnie żegnać, jak zwykle obdarowywał nas sukcesami i kłopotami. Ale do tego zdążyliśmy się przyzwyczaić i na czas spotkania chcemy zostawić je na potem. Mówimy o tradycji, bo mamy już za sobą spory kawałek historii, a ona wymaga też pielęgnowania tradycji. Dorobiliśmy się grona stałych uczestników, z których jesteśmy dumni ale z radością witamy tych wszystkich, którzy tu bywają lub zechcą pojawić się pierwszy raz. To wyjątkowe wydarzenie, którego formułę w środowisku zaakceptowano a my staramy się ją kontunuować.

Spotkaniami pod hasłem Wigilia Kablowa podtrzymujemy i budujemy nadal więzi przyjaźni, zrodzone przez minione lata. To jest właśnie ta nasza mała tradycja, trwająca dzięki temu, że rok w rok licznie tu przybywacie.

Z upoważnienia Organizatorów i Patronów – Polskiej Izby Komunikacji Kablowej PIKE, Fundacji PIKSEL i PROTELKO oraz Miesięcznika Telekabel&Digital TV prosimy o przyjęcie zaproszenia i wpisania naszego spotkania w Państwa kalendarz grudniowy. Oferta oraz formularz zgłoszenia poniżej.

12-09-2019Wigilia Kablowa’2019
Program spotkania:
środa, 4 grudnia,
od godz. 14:00 recepcja Gości (Pensjonat Puchaczówka)
19:00 – Wieczór Powitalny w Restauracji
czwartek, 5 grudnia
9:00 – śniadanie
10:00 – 16:00 Spotkania kameralne, spacery
10:30 – wyjazd do Głuszycy (Riese-Włodarz)
11:00 – spacer w Masyw Śnieżnika
14:00 – 16:30 Lunch
20:00 – Uroczysty Wieczór Wigilijny
piatek, 6 grudnia
9:00 – śniadanie
pożegnania i wyjazd Gości.

Skip to content