Skip to main content

Po zawirowaniach pandemicznych wracamy do tradycyjnego, marcowego terminu Forum Fortel, które odbędzie się w GrandHotelu Tiffi w Iławie, w dniach do 26 do 29 marca br. W tej wstępnej informacji prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu w Waszych kalendarzach, a zaproszenie do udziału w Fortelu kierujemy do całej branży telekomunikacyjnej – operatorów,  nadawców, dostawców kontentu, techniki i  technologii. Czas jest trudny i to z wielu powodów. Będziemy próbowali znaleźć wspólnie odpowiedzi na bardzo ogólne pytanie o to jak prowadzić biznes w takim właśnie czasie. Mówimy o odpowiedziach, bo zapewne jednej nie znajdziemy co raczej jest oczywiste.

                                      

Regulatorzy nie szczędzą nam nowych obowiązków, konkurencja na rynku jest już trwałym elementem, nowe formy dostępu i przekazu treści nie pozostają bez wpływu na naszą sytuację, zatem powyższe pytanie jest jak najbardziej na czasie. Tę nutę pesymizmu traktujemy jedynie jako konstatację obecnego czasu. Nasze spotkanie są jednak dalekie od takiego klimatu. Potrzebujemy wymiany informacji tak w kameralnych spotkaniach jak i na sesji programowej, co potwierdził ubiegłoroczny Fortel. Zatem i w tym roku pierwszy dzień, niedzielę 26 marca przeznaczmy na takie właśnie, kameralne spotkania a sesję programową rozpoczniemy w poniedziałkowe popołudnie.

Modernizujemy nasze witryny, Protelko i Fortela a razem z naszym partnerem – Miesięcznikiem Telekabel & Digital TV intensywnie przygotowujemy program i oprawę Forum. Na tych właśnie stronach, oraz na facebook.com/Protelko będziemy zamieszczać kolejne informacje. Zachęcamy do śledzenia postępu naszych prac programowych i organizacyjnych.  I do zobaczenia w Iławie!

Skip to content