Skip to main content

12. Forum Fortel odbędzie się w Hotelu Anders****, w Starych Jabłonkach k/Ostródyw dniach od 10 do 13 września 2023 r. To będzie naprawdę  Nowy Fortel. Nowa formuła, nowe miejsce, nowe twarze w zespole organizacyjnym i koniec z zimnym marcem. Po 11 edycjach nadszedł czas na zmiany i staną się one Waszym udziałem, jeżeli przyjmiecie nasze zaproszenie.

Hotel

Anders to nowoczesny obiekt hotelowy na 11 ha leśnego parku, na skraju Lasów Taborskich z Rezerwatem Sosny Taborskie (ich wiek to 230 lat), nad jeziorem Szeląg Mały. Było to jedno jezioro rynnowe o długości ok. 15  km, zanim w 1871 r. poprowadzono linię kolejową Ostróda-Olsztyn  przez usypany w poprzek nasyp. W ten sposób z jednego jeziora Szeląg powstały dwa – Szaląg Wielki i Szeląg Mały, ostatecznie połączone tunelem pod tym nasypem. Dodatkową atrakcją jezior jest ich spięcie w system Kanału Elbląskiego poprzez boczną odnogę ostródzką.  Hotel posiada pełne zaplecze konferencyjne, basen i SPA, przystań pasażerską, plażę,  wypożyczalnię sprzętu wodnego i tereny sportowe.

Harmonogram

Zapraszamy już w niedzielę 10 września na spotkania kuluarowe i skorzystanie z oferty hotelu. W poniedziałkowe przedpołudnie planujemy rejs statkiem z Ostródy po Kanale Ostródzkim z dwoma śluzami, a po lunchu rozpoczniemy część programową. Wtorek 12 września to główny dzień programowy i wieczorna Gala Kablowa z wręczeniem statuetek Mocarza Kabla Polskiego. Na pozostałe 2 wieczory przewidzieliśmy również atrakcyjne propozycje. Szczegóły na stronie Fortela http://fortel.org.pl

Zatem do zobaczenia w Starych Jabłonkach.

Skip to content